Su fiyatına domain almak


image_pdfimage_print

Godady‘den 2TLye domain almak

Aklıma bir niş kelime veya başka bir proje geldiğinde hemen bir domain alıp bir site kurarım. Bu site işleri bazen başarılı oluyor bazende hiç bir işe yaramıyor dolayısı ile bende bu işlere fazla merak olduğu için sürekli domain almam gerekebiliyor.

Açıkçası bugüne kadar hiç bir domaine (ciddi işler için olanlar hariç) 20, 25 TL gibi ücretler ödemedim çünkü domainlerimi hep godady den ucuza alırım nasıl mı? İşte size Godady.com dan 2 TL ye domain almanın püf noktası aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli;

  1. Öncelikle alacağınız domaini seçtikten sonra daha önce godady de hiç üyelik yapılmamış bir mail seçmeniz gerekli. Ya da hemen yahoo veya gmail gibi bir servisten bir yeni mail adresi alın.
  2. Google a girin ve godady yazın. Tarayıcıya direk olarak godady.com yazıp girmeyin o zaman domain 20 TL civarında oluyor o yüzden google reklamlarından goodady.com’u bulun. Resimdeki gibi;

 

 

 

goodady-ucuz-domain-alma

goodady-ucuz-domain-2-tl1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gördüğünüz gibi domain kaydı 2.20 TL görünüyor: )

Bu yöntemle her seferinde yeni bir mail hesabı açarak 2.20 TL ye domain alabilmek mümkün. Hem de dünyanın en büyük domain satış firmasından.

Comments

yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*