Gizli Network Marketing Sırları 8


Şaşkın Ağ Pazarlamacılarından Olmayın!

Ağ Pazarlama endüstrisi kendilerine “git ve yanlış ürünü sat” denilen distribütörlerle dolu. Onlar da doğal olarak satamıyorlar.  Hiç kimse bu durumu sorgulamıyor çünkü, ne yapmaları gerektiğini daha iyisini nasıl yapacaklarını bilmiyorlar.

6_d

Daha iyi “satıcı” olabilmek için, bildikleri tek şey, daha çok çalışmaları ve aday bulmak için daha fazla zaman ve para harcamaları gerektiği. NM dünyasında şu anda olan şey  bu. Çalışmak iyidir tabii ki ancak, çalışmak zenginliğin gerçek belirleyici etkeni olsaydı, örneğin inşaat işçileri, dünyanın en zengin insanları olurlardı. Süper lüks, spor otomobiller  falan. Büyük parayı her zaman zeki çalışanlar kazanır.

zengininsaatiscisi

Farkı yaratan şey, eğitim ve onun nasıl tatbik edildiğinde saklıdır.

1.Satın almak kendi fikirleri olmadığı sürece, kimse kendisine bir sey satılmasını istemez.

2.Satıyor olduğun ürün ve hizmetin adayların gerçekte satın almak istedikleri ürün ve hizmet değildir.

İnsanlar aslında ne istiyor. Delik (Çözüm). Senin o pahalı matkabın (iş fırsatın) onlara istedikleri deliği kesinlikle açar. Fakat, insanlar kendilerine bir şey satılmasından hoşlanmadıkları için o matkabı almayacaklar. Dahası, senin matkabını kullanıp kullanamayacaklarını da bilmiyorlar. Daha evvel kullanmamışlar ki... Sen pahalı olan bu matkabını satamayacaksan, ki sen bundan para kazanıyorsun, ne satacaksın ?

Cevap : Pahalı olmayan bilgiyi. Neyin bilgisi ; nasıl delik açılacağını öğreten bilgi.

olivia_munn_w_grudniowym_magazynie_mens_health_07

Eğer delik açmayı bilmiyorsan, hızla ve kolayca nasıl açılacağını sana öğretmem için bana bir kaç lira ödersin değil mi ? Kolayca nasıl delik açılabileceğini anlatan küçük bir kitap veya   kılavuz(veya bunun adına sen ne dersen de) yazarsın. O kitabın içine, senin matkabının kullanılmasının delik açmak için en iyi yol olduğunu yazarsın. Görüyor musun sen şimdi fark yaratmaya başladın, kendini olayın dışına çıkardın. Karşı tarafta bir aday ve elinde senin matkabını kullanmanın delik açmak için en iyi yol olduğunu yazan bir manuel(kılavuz) var. Ve aday şöyle düşünür ; Bir matkap almam lazım. Bizim ki matkap satıyordu dimi ya? Ee ondan bir tane alayım bari...

psb-500-re

Burada yaptığımız şey, adayın kendisini bize satmasıdır. Senden satın almak artık adayın kendi fikri olmuştur.

Kontrol Sende Artık ALFA olmaya çok yakınsın!

Aday tarafından aranan sen olduğunda kontrol sendedir. O avcı, sen av. Sen kendini bir uzman olarak konumlandırmış oldun. Kimin kimi ilk aradığı önemli. İşte başarı ile başarısızlığı belirleyen keskin fark.

Kendini 2 şekilde uzman olarak konumlandırırsın.

1.Bir ürünle çözüm market ederek (pazarlayarak),

2.Başkalarını eğiten ve talimatlar veren bir ALFA lider olarak.

İnsanlar sana sadece 2 sebepten ötürü katılacaklar.

Sadece 2 sebep ;

Bir alfa lider olarak sana inanıyorlar. Hayallerine kavuşmalarında senin onlara yardımının olabileceğine inanıyorlar ve/veya kendilerinin de faydalanabileceklerini düşündükleri bir sistemin var.

Bitti.

Bu kadar.

Eğer sen hala sponsorluk etme konusunda bocalıyorsan bunun sebebi, adayların seni bir lider olarak görmüyor olmalarırdır.

 Yazının devamı için tıkla..

images (1)

Comments

yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*