İncir.com iflas etti ⋆ Bakyani.com

İncir.com iflas etti


image_pdfimage_print

İncir.com  İflas Etti!

incir-logoSosyal e-ticaret platformu incir.com iflas etti. Binlerce girişimcisi olan incir.com girişimi, iflas açıklamasıyla herkesi üzdü.

 

 

 

sonmail

 

 

 

Comments

yorumlar

İncir.com iflas etti” için 27 yorum

 1. incir.com u başından beri takip ediyorum. Tebrik ediyorum kendilerini. Türkiye gibi eTicaret pazarının çok zor ve açımasız olduğu bir ülkede kendi modellerine inandılar ve geliştirdiler. Umuyorum çok daha başarılı olup bu Sosyal eTicaret modelini bütün dünyaya yayarlar.

 2. Özellikleri ile gerçekten farklı bir model. Ben de ilk duyduğumda tam olarak algılayamamıştım. Klasik bir e-ticaret modeli zannedip mağazamı açar reklamı basar, satar kazanırım demiştim. İş modelimiz çok farklı bu şekilde yapmayın sonuç alamazsınız dedikleri halde yaptım ve neden yapmamam gerektiğini aldığım sonuçlar bana gösterdi. İçine girdikten sonra zaman içinde anladım ki tamamen farklı bir e-ticaret modeli bu. Ben de incirin gösterdiği yola göre hareket etmeye başladım ve gerçekten reklam masrafı yapmadan az yada çok bir kazanç elde etmeye başladım. İncir’i düşünen kuran ve bugünlere getiren başta Yusuf Bey olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Sıfırdan buraya gelmek kolay değil. Halen bir çok altyapı eksiği var ama sürekli kendini geliştiriyor incir. Sürekli büyüyor, yeni özellikler ekliyor. Ben bir kaç sene içinde Türkiye’ye sığmayacağını dünyaya taşacağını inanıyorum.

 3. İncir ile tanışalı birkaç ay oldu. Küçük bir yatırımla bu kadar iyi bir gelir elde edeceğimi hiç düşünmemiştim. İncir.com sayesinde yaşam kalitem arttı, çocuklarıma isteyipte alamadığım şeyleri alabildim. 2015 yılının çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Bu sistemi düşünen herkese minnettarım. Daha fazla efor sarf ederek hayallerimin ötesine geçmeyi planlıyorum. En büyük hayalim Boğazı gören müstakil bir ev / villa satın alabilmek, umarım bu İncirle gerçek olacak.

 4. Muhteşem bi proje. Çok heyecanlandım. Özellikle 9. Girişimi videosunu izlerken tüylerim diken diken oldu. Kazançlar gerçek mi ya? Sinan Dündoğan 327bin TL diyor oha diyorum oha… rüya mı şaka mı biri beni cimciklesin.

  1. Artık inciri daha çok duyacağız çünkü incirden şu an arabasını alıp yola çıkanlar trafikte gezmeye başladı bile. Bu kazançlar daha başlangıç bunlar sizleri şaşırtmasın. Bu oranlar senelik kazançları ama çok değil bi 5 sene içinde aylık olarak da bu kazançları elde edenler olacağına emin olabilirsiniz.

 5. Arkadaşım anlatmıştı ama pek ilgilenmemiştim. Sizin paylaşımınızı okudum cidden şaşırdım. İlk işim şimdi arkadaşımı arayıp ondan bilgi almak olacak. Bu faydalı yazıyı paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum. Bir fırsatı ıskalıyormuşuz az kalsın.

  1. O arkadaşınız sizi seviyormuş Aslı hanım, iletişime geçip kesinlikle başlamanızı ben de öneriyorum. Şimdiden kararınızdan dolayı sizi tebrik eder ve başarılar dilerim.

 6. http://www.incirsunum.com‘u 5 ay önce izledim aklıma yatmıştı. Sonra şikayetvar.coma baktım çok şikayet gördüm projeye dahil olmaktan vazcaydıydım. Ama şimdi görüyorum ki incir kendini geliştirmiş şikayet vardaki teşekkür ve şikayet oranları karşılaştırmasına yeniden baktım teşekkür oranlarının tavan yaptığını gördüm bi firma bu kadar hızlı kendini geliştirip deiştirebiliyorsa ben de bu projede yer almalıyım diyorum.

 7. İncir kesinlikle bambaşka bir proje. Bizi her an heyecanlandırıyor.Kendi işime sahip olabilme fırsatını sağladığı için incire teşekkür ediyorum.

 8. 9. Girişimci akademisi videosunu izledim. Şahane bir atmosfer ama dikkatimi çeken bi kaç şey var. En çok kazanan mağazaların kazançlarının açıklandığı bi kısım var 327bin tl diyor o ne be?

 9. Araba mı veriyor incir muhteşem bişeyyy gerçekten süper heyecan verici ama şu an katılım için gerekli bütçem yok 🙁 ama ilerleyen vakitlerde katılmayı düşünüyorum kesinlikle.

 10. Yurt dışında nasıl satış yapılacak onu bilemedim. Yani Türkiyeden ürün mü gönderilecek? Pek o kısmı anlamadım nasıl açılacak incir yurt dışına? Hepsiburada bile bunu yapabilmiş değil. İncire mi kaldı bunu yapmak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

ÜYE OL!

Giriş Yap
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.