Kyäni Nedir?


image_pdfimage_print

kyani_nedir_kyani_urunleri_nelerdirKyäni Nedir? Kyäni Ürünleri Nelerdir?

Kyäni, 2005 tarihinde Idaho’da kurulmuştur. Şirket 4 adet bilim adamından bir Bilim Kurulu oluşturmuş ve bu kişilerde insan sağlığına birçok katkısı olabilecek 3+1 adet ürün üretmiştir.

Doğal Ürünlerle İyi Beslenmek ve Yaşlanmak Yerine, Sağlıklı Yaş Almak İster Miydiniz?

Kyäni’nin Tüm Ürünleri Doğaldır. 

Kyäni‘nin geliştirmiş olduğu 3+1 iç besleyici ve 4+1 Dış besleyici ürünler ile sağlıklı yaş alabilir ve yaşlanmaya karşı dirençli bir bünyeye sahip olabilirsiniz.

Neden Gıda Takviyesi Kullanmalıyız?

Ben zaten sağlıklıyım ve sağlıklı da beslendiğime inanıyorum, bu ürünlerin hiç birine ihtiyacım yok diyorsanız aşağıdaki videoyu hemen izleyin..

Bu ürünlerden ilki vücudumuzda çok önemli işler yapan nitrik oksidi, vücudumuza doğal yollardan ürettiren bir sıvı ekstrattır. 1998 yılında nitrik oksidin vücudumuzdaki yararlarını ispatlayan 3 doktora Nobel Tıp Bilim Ödülü verilmiştir. Nitrik oksit, tıp camiasında “Yaşam Molekülü da  olarak bilinmektedir.

Nitrik Oksit Nedir?

 Nitrik oksit insan vücudunun 24 yaşına kadar yeterli düzeyde, 24 yaşından sonra azalarak ürettiği bir gazdır. Nitrik oksidin vücuttaki işlevinin keşfi tıp dünyasında devrimsel bir nitelik taşır ve insanlığa yararlı 4. Buluş olma özelliği ile Nobel ödülüne layık görülmüştür. Vücutta sayısız yararlı işlevi bulunan bu gazın insan sağlığına en önemli katkısı düzenli kullanımda kalp krizi riskini minimize etmesidir. Kyäni, vücutta doğal nitrikoksit üretimini, olması gereken optimal seviyelere getiren benzersiz bir formül üretmiş ve bu ürünü de patentlemiştir.

İkinci ürünü ise kırmızı-mor meyveler, noni ve arı polenin karışımı olan yine sıvı ve doğal olan Sunrise’tır. Bu ürün vücudumuzun 1 günde ihtiyaç duyduğu, vitamin, mineral, amino asit ve iz elementleri yaklaşık olarak karşılamak amaçlı yapılmıştır. Bu sayede vücudumuz hızla sağlıklı hücre üretebilir.

Kyani Sunrise Hemen Sipariş Verin

Kyani Sunrise Hemen Sipariş Verin

Sunrise, vücudun alması gereken tüm vitaminleri tek bir üründe sunar. Eczaneden Sunrise’ın içinde bulunan vitaminleri almak istediğinizde tam olarak iki poşetle çıkarsınız ve 1000 liranın üzerinde bir fiyat ödersiniz. Bu sebeple Kyäni, ürünleri ayrı ayrı yapmak yerine hepsini tek bir üründe sunmuştur. Bununla beraber, Kyäni ürünleri çok akıllıca dizayn edilmiştir. Sunrise suda çözülen vitaminler içerir, sentetik vitamin hapları böbrek ve karaciğeri yorar ve vücuttan atılması kolay olmamaktadır. Bu yüzden bi süre kullanıp bi süre bırakılır. Kyäni ürünleri için bu tür bir durum söz konusu değildir.

1 Adet Kyäni Sunrise paketi içeriği aşağıdaki tabloda verilen içeriklere eşittir.

Kyäni’nin diğer bir ürünü de Sunset’tir. Sunset, sizlere soğuk su balığından ürettiği bir Omega 3 sunmaktadır. Vahşi Alaska somonundan elde edilen ve E vitamini içeren bir OMEGA 3’tür. Omega 3 ‘ün insan sağlığı üzerindeki pozitif etkileri tüm dünya tarafında bilinmektedir.

Kyani Sunset Hemen Sipariş Verin

Benzersiz bu 3+1 ürünle sağlık üçgeni sunan Kyäni, milyon dolarlık bir yatırımla Türkiye pazarında yerini almıştır. 64 ülkede ürünleri satılan ve ticareti kurulan Kyäni, ürünlerin ar-ge çalışmalarına oldukça önem vermiş ve alanında uzman 4 ünlü doktorla ürünlerin üretilmesini sağlamıştır.

Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu olarak karşımıza çıkan Dr. Abbas Qutab, Dr. Thomas Joseph Burke, Dr. Clair Francomano, Dr. Jennifer Haley alanlarında uzman çok önemli doktorlardır.

Kyäni benzersiz iç beslenme takviye ürünlerine dış beslenme ürünlerini de ekledi. Fleuresse Cilt Bakım Sistemi adı verilen yeni ürün grubu hakkında daha detaylı bilgi almak için Fleuresse Görseline tıklayın..

Kyani Fleuresse Cilt Bakım Sistemi Seti Siparişi Ver!

Kyani Fleuresse Cilt Bakım Sistemi Seti Siparişi Ver!

Kyani Sağlık Üçgeni Sipariş Verin

Kyäni Sağlık Üçgeni Seti

NitroFx içerir

Kyäni Sağlık Üçgeni Seti

Kyani Sağlık Üçgeni Sipariş Verin

Gelin Kyäni Ürünlerini
Biraz Daha Detaylı inceleyelim.

Kyäni ürünleri, sağlıklı bir diyetin destekçisi olarak dünyanın farklı yerlerinde yüzyıllar boyu kullanılan maksimum kalitede bitkisel maddelerden oluşmaktadır.

Alaska yaban mersininden elde edilen, zengin vitamin içeceği, fiziksel ve zihinsel olarak aşırı çalışanlara ideal, devrim yaratan bir besin takviyesi ve diğer ürünleri ile  Kyäni küçük ama güçlü bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Kyäni’ nin ürün çeşidinde dört adet bitkisel besin takviyesi bulunur. Bu besin takviyelerinin tam bileşimi, bizlere basit ama mükemmel bir beslenme programı sunmak için uzmanlar tarafından formüle edilmiştir.

Kyäni Sunrise, Kyäni Sunset, ve Kyäni Nitro FX‘in içinde bulunduğu ürünleri içeren özel pakettir.

Kyäni Sunrise

İçeriğindeki kırmızı ve mor meyveler gibi süper gıdalar ile benzersiz bir doğal antioksidan deposudur. İçinde vahşi Alaska Yaban Mersini, kurt üzümü, üzüm suyu, ahududu, nar suyu, havuç, Hint dutu meyvesi (Noni) özütü ile greyfurt ve üzüm çekirdeği ekstresi, üzüm kabuğu ekstraktı ve brokoli vardır. Hiçbir sentetik ya da hayvansal ürün kullanmadan bedenimizin günlük vitamin, mineral, esansiyel aminoasit ve antioksidan ihtiyacının tamamını karşılayacak şekilde sıvı ekstrakt olarak hazırlanmış bir içecektir.

Kyani Sunrise Hemen Sipariş Verin

Kyani Sunrise Hemen Sipariş Verin

Bu meyve ve sebze ekstraktını sabah kahvaltıda içerek günlük ihtiyacınız olan B1, B2, B3, B5, B6, Biotin, Folik asit, B12, C, D3, Kalsiyum ve E vitamini, PABA, Taurine, L-Theanine, İnositol, Alo vera, Propolis ile 50 mg eser elementi en doğal haliyle (meyve, sebzelerde ve diğer doğal kaynaklarda bulunduğu haliyle) almış olursunuz. Organik kimyasal bileşenler olan vitaminler, vücudumuzdaki her türlü biyokimyasal ve fizyolojik süreci kolaylaştırır ve düzenlerler. Koruyucu madde olarak sadece en zararsız kategorisinde yer alan potasyum sorbat içerir.

Kyäni Sunrise içeriğinde bulunan bu süper gıdalar tek başlarına bile faydalılar.

Kyäni bu sebze ve meyvelerdeki vitamin ve mineralleri hiç bir ısıl işlem olmadan sadece %3 kayıp ile almayı sağlayan sıvı ekstraksiyon yöntemini geliştirmiş ve patentini almıştır. Bu sayede vücudun kendi kendini onarması için devamlı alması gereken ham maddeleri en sağlıklı ve doğal şekilde sunabilmektedir.

Kyäni Sunset

Çok özel bir balıktan -Vahşi Alaska Sockeye Somonu- ileri derecede saflaştırma teknolojisi kullanılarak üretilmiş olan omega 3 ve ilave antioksidan olarak (ülkelerin kodekslerine uygun olacak şekilde) E vitamininin  en saf ve en güçlü hali olan Tokotrienol bulunduran bir üründür.

Kyani Sunset Hemen Sipariş Verin

Kyani Sunset Hemen Sipariş Verin

Kyäni Sunset1 adet jel kapsül (Balık Kaynaklı Kapsül) içinde 98 mg EPA (Eikosapentaenoik asit), 45 mg DHA (Dokosaheksaenoik asit) ve E vitamini formu olan 31.92 mg  D-alfa tokoferol bulunmaktadır.

Omega-3 vücudun üretemediği, sağlıklı yaşam sürebilmek için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asitidir. Omega-3 ün hayvansal kaynaktan elde edilen EPA, DHA yağ asitleri vücutta tam kullanım kapasitesine sahiptir.

Kyäni Nitro FX

Kyäni Nitro FX sentetik bir nitrik oksit değildir. Mideye inen Noni ekstresi mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit oluşumu sağlanır. Böylelikle vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi sağlanmış olur.

Kyani Sunset Hemen Sipariş Verin

Kyani Sunset Hemen Sipariş Verin

Kyäni Sağlık Üçgeni

Kyani Sunset Hemen Sipariş Verin

NitroPlus İçerirKyani Sunset Hemen Sipariş Verin

  • Kyäni Sunrise™ 30 poşet
  • Kyäni NitroFX™ 56 ml veya çok yoğun çalışanlar – spor yapanlar için Kyäni Nitro Plus™ 56 ml
  • Kyäni Sunset™ 90 kapsül

Ekstra enerji desteğine ihtiyacınız olduğunu düşünüyor musunuz?

Cevabınız evet ise; artan refah ve enerjinin doğal kaynağı – Kyäni NitroFX™.

Kyani Sunset Hemen Sipariş Verin

Kyani Sunset Hemen Sipariş Verin

Ağırlıklı olarak, kullanıldığı nesillerdir özellikleri iyi bilinen Noni bitkisini içermektedir. Kyäni NitroFX™ den günde 3 kez sadece 20 damla almanız yeterlidir. Kyäni NitroFX™; vücut randımanını arttırdığı tespit edilmiş olan nitrik oksit içerir. Nitrik oksit  noni meyvesinin son derece güçlü özünden elde edilir.

Üç Amerikalı bilim adamı tarafından, Nitrik oksidin vücut üzerine etkilerinin araştırıldığı çalışma, 1998 de Nobel ödülü aldığından bugüne, Nitrik oksidin, vücut içindeki en önemli nörotransmitterlerden ve son yılların en çok araştırılan moleküllerinden biri olduğu kabul görmektedir.

Kyäni NitroFX™ tamamıyla benzersiz bir üründür, kullandığınızda hissettiklerinizi seveceksiniz.

Kyäni Nitro Plus™

Nitrik oksidin öneminin araştırılması ve bu çalışma ile Nobel ödülü kazanmasından yola çıkılarak üretilen Nitro Plus™ son derece güçlü noni meyve özü içerir.

Kyani Sunset Hemen Sipariş Verin

Kyani Sunset Hemen Sipariş Verin

Güney Doğu Asya ve Pasifik Adaları bölgesinde yetişen noni meyvesi, besleyici ve tıbbi özellikleri sebebi ile nesiller boyunca kullanılmıştır. Ayrıca Nitro Plus™, CoQ10, Magnezyum, Çinko, Krom ve Niasin ile zenginleştirilerek, NitroFX™ den farklı olarak daha yoğun çalışanlar ve sporcular gibi aşırı performans göstermenin gerektiği  durumlarda bizi destekleyecektir.

Kyäni’nin tüm müşteriler için 30 günlük para iade garantisi vardır.

Kyäni Nitro Plus™, aşağıdakileri içermektedir;

B1 Vitamini (Tiamin),  aşağıdaki yararları sağlamaya yardımcı olabilir;

• Metabolizmanın normal enerji verimliliğini destekler,
• Sinir sisteminin normal işleyişi destekler,
• Normal psikolojik fonksiyonları destekler,
• Kalbin normal fonksiyonlarını destekler.

Niasin;  Niasin aşağıdaki yararları sağlamaya yardımcı olabilir.;

• Metabolizmanın normal enerji verimliliğini destekler,
• Sinir sisteminin normal işleyişini destekler,
• Normal psikolojik fonksiyonları destekler,
• Normal mukoza membranının korunmasını destekler,
• Cilt normalliğinin korunmasını destekler,
• Yorgunluk ve halsizliğin giderilmesini destekler.

Magnezyum;  Magnezyum aşağıdaki yararları sağlamaya yardımcı olabilir.

• Yorgunluk ve halsizliğin giderilmesini destekler,
• Elektrolit dengesini destekler,
• Metabolizmanın normal enerji verimliliğini destekler,
• Sinir sisteminin normal işleyişini destekler,
• Normal kas fonksiyonlarını destekler,
• Normal protein sentezini destekler,
• Normal psikolojik fonksiyonları destekler,
• Kemik normalliğinin korunmasını destekler,
• Diş normalliğinin korunmasını destekler,
• Hücre bölünmesi sürecinde rol oynar.

Çinko; Çinko aşağıdaki yararları sağlamaya yardımcı olabilir.

• Normal asit/baz metabolizmasını destekler,
• Normal karbonhidrat metabolizmasını destekler,
• Normal bilişsel fonksiyonları destekler,
• Normal DNA sentezini destekler,
• Normal fertilite ve üremeyi destekler,
• Normal makrobesin metabolizmasını destekler,
• Normal yağ asitleri metabolizmasını destekler,
• Normal A vitamini metabolizmasını destekler,
• normal protein sentezini destekler,
• Kemik normalliğinin korunmasını destekler,
• Normal saç bakımını destekler,
• Normal tırnak bakımını destekler,
• Normal cilt bakımını destekler,
• Kandaki normal testosteron seviyelerinin korunmasını destekler,
• Normal görme işlevinin korunmasını destekler,
• Bağışıklık sisteminin normal işleyişini destekler,
• Hücrelerin oksidatif stresten korunmasını destekler,
• Hücre bölünmesi sürecinde rol oynar.

Krom; Krom aşağıdaki yararları sağlamaya yardımcı olabilir.,

• Normal makrobesin metabolizması destekler,
• Normal kan şekeri seviyelerinin korunmasını destekler.

Kyäni Sunrise™ En iyi sabahlar Kyäni Sunrise™ ile başlar.

Her güne Kyäni Sunrise™ ile başlamak, vücudumuz için aşağıdakileri güçlü bir şekilde takviye edecektir.

Vitamin A, Vitamin E, Vitamin D, Vitamin B1 (Tiamin), Vitamin B2 (Riboflavin), Niasin, Vitamin B6, Vitamin B12, Pantotenik Asit, Folik Asit, Biotin, Inositol ve onun harika ve lezzetli tadı!

Kyäni’nin kurucuları Dick ve Gayle tarafından Alaska’da keşfedilen Alaska yabanmersinini ağırlıklı içeren Kyäni Sunrise™, ayrıca nar, aloe vera, noni, goji meyveleri, kırmızı üzüm, ahududu, üzüm çekirdeği özütü ve arı poleni gibi diğer meyvelerin ve bitki özlerinin de etkileyici bir karışımını içermektedir. Kyäni Sunrise™’i vazgeçilmez yapan, olağanüstü besin değeridir – ve güne başlamak için idealdir.

Kyäni Sunrise™ 

Kyani Sunrise Hemen Sipariş VerinKyani Sunrise Hemen Sipariş Verin

A vitamini; A vitamini, aşağıdaki yararları sağlamaya yardımcı olabilir.

• Normal demir metabolizmasını destekler,
• Normal mukoza membranının korunmasını destekler,
• Cilt normalliğinin korunmasını destekler,
• Normal görme işlevinin korunmasını destekler,
• Bağışıklık sisteminin normal işleyişini destekler,

• A vitamini ayrıca hücre özelleşmesi sürecinde de bir rol oynamaktadır.

E Vitamini; E vitamin hücrelerin oksidatif stresten korunmasına katkıda bulunmaktadır.

D Vitamini; D vitamini, aşağıdaki yararları sağlamaya yardımcı olabilir.

• Kalsiyum ve fosforun normal emilimini / kullanımını destekler,
• Kandaki normal kalsiyum seviyelerini destekler,
• Kemik normalliğinin korunmasını destekler,
• Normal kas fonksiyonlarının korunmasını destekler,
• Diş normalliğinin korunmasını destekler,
• Bağışıklık sisteminin normal işleyişini destekler,
• D vitamini ayrıca hücre bölünmesi sürecinde etkin bir rol oynar.

B1 Vitamini (Tiamin); Tiamin, aşağıdaki yararları sağlamaya yardımcı olabilir.

• Metabolizmanın normal enerji verimini destekler,
• Sinir sisteminin normal işleyişini destekler,
• Normal psikolojik fonksiyonları destekler,
• Kalbin normal fonksiyonlarını destekler.

B2 Vitamini (Riboflavin); Riboflavin, aşağıdaki yararları sağlamaya yardımcı olabilir.

• Metabolizmanın normal enerji verimini destekler,
• Sinir sisteminin normal işleyişini destekler,
• Normal mukoza membranının korunmasını destekler,
• Normal kırmızı kan hücrelerinin korunmasını destekler,
• Cilt normalliğinin korunmasını destekler,
• Normal görme işlevinin korunmasını destekler,
• Normal demir metabolizmasını destekler,
• Hücrelerin oksidatif stresten korunmasını destekler,
• Yorgunluk ve halsizliğin giderilmesini destekler.

Niasin; Niasin, aşağıdaki yararları sağlamaya yardımcı olabilir.

• Metabolizmanın normal enerji verimini destekler,
• Sinir sisteminin normal işleyişini destekler,
• Normal psikolojik fonksiyonları destekler,
• Normal mukoza membranının korunmasını destekler,
• Cilt normalliğinin korunmasını destekler,
• Yorgunluk ve halsizliğin giderilmesine destekler.

B6 Vitamini; B6 vitamini, aşağıdaki yararları sağlamaya yardımcı olabilir.

• Normal sistein sentezini destekler,
• Metabolizmanın normal enerji verimliliğini destekler,
• Sinir sisteminin normal işleyişini destekler,
• Normal homosistein metabolizmasını destekler,
• Normal protein ve glukojen metabolizmasını destekler,
• Normal psikolojik fonksiyonları destekler,
• Normal kırmızı kan hücrelerinin oluşumunu destekler,
• Bağışıklık sisteminin normal işleyişini destekler,
• Yorgunluk ve halsizliğin giderilmesini destekler.

B12 Vitamini; B12 vitamini, aşağıdaki yararları sağlamaya yardımcı olabilir.

• Metabolizmanın normal enerji verimliliğini destekler,
• Sinir sisteminin normal işleyişini destekler,
• Normal homosistein metabolizmasını destekler,
• Normal psikolojik fonksiyonları destekler,
• Normal kırmızı kan hücrelerinin oluşumunu destekler,
• Bağışıklık sisteminin normal işleyişini destekler,
• Yorgunluk ve halsizliğin giderilmesini destekler,
•B12 vitamini ayrıca hücre bölünmesi sürecinde rol oynamaktadır.

Pantotenik asit; Pantotenik asit, aşağıdaki yararları sağlamaya yardımcı olabilir.

• Metabolizmanın normal enerji verimliliğini destekler,
• Steroid hormonlar, D vitamini ve bazı nörotransmitterlerin normal sentezi ve metabolizmasını destekler,
• Yorgunluk ve halsizliğin giderilmesini destekler,
• Normal zihinsel performansı destekler.

Biotin; Biotin, aşağıdaki yararları sağlamaya yardımcı olabilir.

• Metabolizmanın normal enerji verimliğini destekler,
• Sinir sisteminin normal işleyişini destekler,
• Normal makrobesin metabolizmasını destekler,
• Normal psikolojik fonksiyonları destekler,
• Normal saç bakımını destekler,
• Normal mukoza membranının korunmasını destekler,
• Cilt normalliğinin korunmasını destekler.

Kyäni Sunset™

Kyani Sunset Hemen Sipariş Verin

Kyani Sunset Hemen Sipariş Verin

Annatto tohumlarından (E vitamininin tam bir formu) elde edilen Tocotrienoller ve yabani Alaska sockeye somonundan elde edilen Omega 3 lerden ürettilen Kyäni Sunset™ her günün sonuna kadar etkili olan bir besin takviyesidir.

Yeni Kyäni Sunset’in içinde E vitaminin yanında A, D vitaminleride eklenmiştir. (Kırmızı Formdadır)

Kyani Sunset Hemen Sipariş Verin

Kyani Sunset Hemen Sipariş Verin

Tocotrienol ve Omega 3 ün bu olağanüstü bileşimi, hücrelerin oksidatif stresten korunmasına katkıda bulunan E vitaminini ile birlikte normal kalp fonksiyonlarına katkıda bulunan EPA ve DHA içerir. DHA ayrıca, normal görme ve beyin fonksiyonlarının da korunmasına katkıda bulunur.

Kabuğu soyulduğunda etsiz kısmı ile olağan dışı bir görünüme sahip olan Annatto bitkisi, mutfak uzmanları arasında bir çok gıda da doğal renklendirici olarak kullanılan parlak kırmızı renkli tohumları ile bilinmektedir. Bu olağanüstü bitkinin antioksidan özelliğinin keşfedilmesi, son yıllarda gerçekleşmiştir. Bu özellik, annatto tohumlarının güçlü kırmızı renklerini korumalarını sağlayan doğal antioksidan gücüdür.

Alaska yabani somonunun beslenmedeki yararları Kyäni’ nin kurucuları Dick ve Gayle Powell çifti tarafından Alaska ziyaretleri sırasında keşfedildi. Yüksek besin değeri yüzünden tercih edilen Kyäni Sunset’ içeriğinde, Alaska yabani sockeye somonun dan ve mükemmel bir Omega 3 kaynağı olan diğer bir Alaska yabani balığından elde edilen yüksek kaliteli yağ kullanılmaktadır.

Prof. Dr. Canan Karatay Adeta Kyäni Sunset’i Anlatıyor. Sadece Marka ismi Belirtmemiş 

Kyäni Ürünlerinin Kullanımı;

Adım 1: Kyäni Sunrise™ içmeden önce sabah ilk iş olarak  Kyäni NitroFX™ veya Kyäni Nitro Plus™ alın. (20 damla) Böylece vücudumuz K yäni Sunrise™ emilimini en etkin yapabilecek duruma gelecektir.
Adım 2: Güne en iyi şekilde başlamak için sabahları bir adet Kyäni Sunrise™ alın. Kyäni Sunrise™ size temel vitamin, eser mineral ve antioksidanları sağlar.
Adım 3: Ekstra enerji yüklemesi için öğleden sonra erken saatlerde  Kyäni NitroFX™ veya Kyäni Nitro Plus™ kullanın. (20 damla)
Adım 4: Kyäni Sunset™ içmeden önce ve akşam yemeğinden evvel tekrara  Kyäni NitroFX™ veya Kyäni Nitro Plus™ alın. (20 damla)
Adım 5: E vitamini ve omega-3 lerin vücudunuzu uyku sırasında canlandırmasına yardımcı olmak için akşam yemeği ile birlikte üç kapsül Kyäni Sunset™ alın.

Kyäni İş Modeli Nedir?

Kyäni Türkiye bir wellness (sağlıklı Yaşam) firması olarak ürünlerini doğrudan satış yöntemini kullanarak, doğal gıda takviyelerini insanlara sunduğu gibi; Kyäni’nin kendi web sitesi üzerinden ya da bireysel olarak Kyäni ürünlerini satışa sunmak isteyen bağımsız distribütörler (Vip Müşteriler) için fırsat sunmaktadır. Ayrıca yatırımlarını ürün kalitesini her daim bir üst seviyeye taşıma ve marka elçileri olan vip müşterilerini ödüllendirmede kullanmaktadır.

Kyäni Türkiye vizyonu gereği, insanlara sağlıklı yaşamı takviye paketleri halinde sunmak ve bu ürünleri deneyimlemelerini sağlamak ile kalmayıp; Kyäni Türkiye ile çalışmayı tercih edip sağlıklı yaşama ilk adımı atmış olanlara da aynı deneyimi sunarak katkıda bulunan gerçek ve benzersiz bir iş modeline sahiptir.

Kyäni İşi Para Pazandırıyor Mu?

Sosyal Kanıt!

Kyäni Ortaklık Sunumu (20Dk)

Kyäni Klasik Bir Network Marketing Firması mıdır? (18dk)

Kyäni Klasik Bir Network Marketing Firması Değildir

Kyäni, klasik bir Network Marketing Firması değildir. Örneklemek gerekirse; Telefon Nokia 3310 ise, Akıllı telefon Apple’dır malum. Network Marketing sektöründe kendi patentli sistemi olan sektörü domine edecek bu sektörün Apple’ı da Kyäni’dir. Kyäni’nin kendi patentli sisteminin adı “Next Generation Marketing” olarak adlandırılmaktadır. Bu sadece bir isim değişikliği değildir. Kyäni bir “NEXT GENERATION MARKETING” Firmasıdır. (Türkçesi > Yeni Nesil Ticaret)

Kyäni Neden farklı?

(4dakika)

Neden Kyäni?

Kendi hayatımızı sorguladığımızda , ne noktada olduğumuzu ve gerçekten hayal ettiğimiz hayatı yaşayıp yaşamadığımızı düşünmemiz gerekiyor. Geleceğe güvenle bakıyor muyuz? Peki nereye gidiyoruz? Yani yürüdüğümüz yolda daha önce bu yola çıkmış kişiler şu anda neredeler? Eğer sonuçta varacağımız nokta bizi mutlu etmeyecekse, o zaman neden bu yolda devam ediyoruz? Zaman zaman bu soruları kendimize sessizce soruyoruz. Sizden 10-20 daha yaşlı kişilerin hayatları iç açıcı değilse, bunda 10-20 yıl sonra sizin hayatınız da bu kişilerin hayatı gibi olabilir. Herkes kaliteli bir yaşamı hak ediyor. Sadece bu konuda yol gösterilmesine ihtiyacımız var. Bizler de size bir seçenek olarak Kyäni’yi sunuyoruz. Eğer şu an hak ettiğiniz ve olmanız gereken mükemmel hayatı yaşadığınızı düşünüyorsanız boş verin Kyäni ticaretini…

Ama Sağlıklı yaşamayı herkes hak ediyor. Dolayısıyla Sadece ürün kullanıcısı da olabilirsiniz…

Bir ürünün satış ve pazarlamasını gerçekleştirebilmek için, o ürün hakkında bilgi sahibi olunmasından çok ürünün bizzat pazarlayıcısı tarafından deneyimlenmiş olması gerektiği ilkesine bağlı olarak hareket eden Kyäni; bünyesinde barındırdığı insanların ürünü öğrenerek değil, bizzat deneyerek anlatmalarına olanak sağlamaktadır.

Bundan dolayı, Kyäni ürünlerinin insan bedeni üzerindeki etkileri vaatlere değil deneyimlenmiş gerçeklere dayanmaktadır.

Kyäni Firması Güçlü Bir Firma Mı?

2016-10-22

Kyäni firması 2008’de 2.000.000$ olan cirosunu 2012’de 250.000.000$’a çıkartmıştır. 4 Yılda bu başarıyı yakalamış bir firmanın ürünlerinin ve pazarlama planının sıradan olmasını bekler misiniz?

Kyäni, 2005 yılında kurulmuş ve şuan 60 dan fazla ülkede faaliyette olan ve bu sayıyı gittikçe artıran çok güçlü bir çıkış yapmış besin takviyesi firmasıdır. Besin takviyesi sektörüne giriş yapmayı planlayan Kyäni, kuruluş aşamasında besin takviyesi sektörünün %85’inin network marketing kanalını kullandığını görmüş fakat bu sektörün distribütörlere çok iyi şartlar sunmadığını dikkate alarak çok daha başka kurallarla sektöre girmiştir. Kyäni’de stok, ortak bulma ve satış yapma zorunluluğu yoktur. 13 gelir kapısı sunan Kyäni, diğer tüm şirketlerin çalışma stilinden uzak, insana değer veren bir ticaret sistemi kurgulamıştır.

Kyäni‘yi Kurucu Ortağı Kirk Hansen‘dan Dinleyelim.

Pasaportlarınızı şimdiden hazırlayın. Çünkü, Kyäni ile Ücretsiz Seyehat Ödülleri, Yurt dışı gezileri sizleri bekliyor…

Özetle Kyäni Nedir?

 İkinci olarak, Kyäni ciddi ve güvenilir bir kazanç sistemi sunmakta, gelişime ve  eğitime açık, çalışmaya hazır bireylere Kyäni ortaklık  yapısı  ile geleceklerini güvenli bir biçimde inşa olanağı sağlamaktadır.

Kyäni Detaylı Kazanç Planı – Kyäni Resmi Anlatımıyla (2019)

Bir ürünün satış ve pazarlamasını gerçekleştirebilmek için, o ürün hakkında bilgi sahibi olunmasından çok ürünün bizzat pazarlayıcısı tarafından deneyimlenmiş olması gerektiği ilkesine bağlı olarak hareket eden Kyäni; bünyesinde barındırdığı insanların ürünü öğrenerek değil, bizzat deneyerek anlatmalarına olanak sağlamaktadır. Bundan dolayı, Kyäni ürünlerinin insan bedeni üzerindeki etkileri vaatlere değil deneyimlenmiş gerçeklere dayanmaktadır.

Kyäni hakkındaki tüm sorularınızın yanıtlarını İstanbul’da bulunan Genel Müdürlükten  alabilirsiniz.

Ayrıca, iş ve ürün bilgisine  yeteri kadar hakim olmayan, etik kurallara  aykırı davrananların yarattığı olumsuzluklarla  ilgili olarak da, Kyäni şikayetlerini değerlendirmek ve mağduriyetleri gidermek üzere oluşturulmuş etik kurula ulaştırılmak üzere bildirebilirsiniz.

Kyäni Türkiye nedir diye bakacak olursak, besin tamamlayıcısı üzerine 3+1 ürünüyle sektöre giren uluslararası bir şirket olan Kyäni’nin Türkiye’de kurulmuş şirketidir. Peki, neden besin tamamlayıcısı kullanmamız gerekiyor? Yediğimiz besinlerin artık doğallığını kaybetmesi, yetiştiği yerlerin sağlıklı olmaması, içerdikleri vitamin değerlerinin düşmesi, uzun depolanma ve akabinde bize ulaşım sürelerinin uzunluğu besin tamamlayıcılarını zorunlu hale getirmiştir. 1985 ve 1996 yılları arasında yapılan bir araştırma, yediğimiz besinlerin içeriğinin zayıfladığını göstermiştir. (Kaynak: 1985 Pharmakonzern, Geigy (Schweiz), 1996 Lebensmittellabor Karlsruhe/Sanatorium Oberthal) Geldiğimiz 2019 senesinde ise besinlerin içeriğinin daha da düştüğünü söyleyebiliriz.

Kyäni nedir sorusuna cevabımızı işte bu devrede söyleyebiliriz. Kyäni, bir insanın bir günde alacağı vitamin, mineral, amino asitler ve trace elementler için Sunrise ürününü, bu besinlerin vücudumuza etki etmesi için noni bitkisinin köklerinden ürettiği ve nitrikoksit üretimine katkı sağlayarak damarları açan Nitro ürününü ve REM uykusunda gerçekleşen ‘besinlerin ihtiyaç duyulan yere gitmesi’ işlemi için de derin ve rahat bir uyku sağlayan Sunset ürününü bizler için sunmuştur. Bugün Kyäni nedir diye incelediğimizde Kyäni’nin bizlere 3+1 ürünle bir sağlık üçgeni sunduğunu söyleyebiliriz.

 Daima Genç & Daima Sağlıklı

Kyäni

Ürünleriyle Zamana Meydan Okuyun!

Ömür boyu Kyani Ürünlerini %20 İndirimli Almak veya 65 Ülkede Kyani Ticaretini İnşaa etmek için Kyani Distribütörü Ol!

Hala Kafanızda sorular mı var? Aşağıdaki Videoyu izleyin!

Şayet Kyäni Ürünleri Yada İş Fırsatı İlginizi Çektiyse ve Detaylı bilgi talep ederseniz nitrikoksit@hotmail.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Önemli Uyarı:Bu yazıda geçen ürünler kesinlikle ilaç değildir. Doğal gıda takviyeleridir. Hiç bir hastalığı tedavide veya önlemede kullanılmazlar. Hamilelik, emzirme dönemi, alerji, hastalık durumları varsa mutlaka bir doktora danışarak kullanılmalıdır.

Kyäni ürünlerinin ilgili bakanlıklardan ve kurumlardan tüm izinleri ve sertifikaları alınmıştır.

Comments

yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*