Astondoa Sophye Süper Yat ile Rotayı Kalbinizin Götürdüğü Yere Çevirin!


image_pdfimage_print

“Astondoa Sophye” ile Denizlerin Fatihi Siz olacaksınız…

 

astondoa-sophye-super-yat-ile-rotayi-kalbinizin-goturdugu-yere-cevirin-700x457

Güneş saklanmış olduğu bulutların arkasından çıkıp hem yeryüzü hem de içimizi ısıtmaya, soğuk günlerin ardından gösterişli uyanışını gerçekleştirerek etrafımızı cıvıl cıvıl yapmaya başlamışken; hayalini kurduğumuz yaz tatili planları da daha heyecan verici hale geliyor. Bazılarımız kış aylarından planladıkları yaz tatilleri için gün sayarken ve sabırsızlanırken, bazılarımız ise halen daha kararsız bir şekilde nereye gideceklerini ya da ne yapacaklarını düşünüyor. Klasikleşmiş oteller ve tatil köyleri belki de bu kararsız bireyler için artık yeterli gelmiyor olabilir. Belki de bütün yaz boyunca belirli bir yere bağlı kalmak istemiyorlar.

Eğer koy koy, kıyı kıyı gezip hem yazın hem de denizin keyfine doyabileceğiniz bir tatil istiyorsanız; sadece beş yıldızlı otel imkanları sunan süper yatlar derdinize derman olabilir. İspanya’nın köklü yatçılık firması olan Astondoa; özgürlüğüne, lükse, konfora ve denizlere düşkün olan müşterileri için olağanüstü bir süper yata daha imza atmayı başardı.

Şirketin Sophye adı vermiş olduğu bu güzeller güzeli yat tasarımı, olanakları ve performansıyla eşsiz bir yolculuğa ön ayak olacak cinsten.

İşte huzurlarınızda denizlerin sonsuzluğunda kaybolmanızı sağlayacak Astondoa Sophye süper yatı:

İspanyol Tasarımı Nitelikli Bir Süper Yat

ispanyol-tasarimi-nitelikli-bir-super-yat
İspanyol yat firması Astondoa tarafından inşa edilen Sophye isimli bu büyüleyici yat, hayatın anlamını keşfedeceğiniz bir diğer süper yat olan Hatteras 70 modelinden daha geniş bir yapıya sahiptir. 33.5 metre uzunluğundaki bu güzellik, köklü İspanyol şirketinin 100’üncü yıl dönümü için tasarlanmıştır. Geniş aileler ve arkadaş grupları için oldukça ideal bir yapıya sahip olan Sophye’nin oluşumu, tam 6 ay sürmüştür. Müşterilerin isteklerine göre özelleştirilebilen bu süper geminin geniş dış mekanı, Cristiano Gatto tasarımı lüks iç mekanıyla bütünleştirilmiş.

Astondoa Sophye Olanaklarıyla Ağzınızı Açık Bırakacak

Astondoa şirketinin en büyük yatı olan Sophye’nin dış mekanı fonksiyonel bir güverte, kıç kısmına bakan iki salon alanı ve rengarenk açık hava oturma alanlarıyla donatılmıştır. Süper yat RoMEA kadar olağanüstü olanaklara ev sahipliği yapan Astondoa Sophye, ayrıca hoş bir güneşlenme alanını da bünyesinde barındırıyor. Oldukça güzel bir görünüme sahip olan bu güzel yatın iç mekanı ise zengin ve koyu ahşap işçiliklerinin yanı sıra, cam ve paslanmaz çelik ile detaylandırılmış birçok eşyayı da içerisinde saklıyor. İç mekanında bulunan beyaz ve bej renkteki duvar panelleri, LED aydınlatma sistemleri; bu güzel yatın daha da gösterişli ve huzurlu bir araç olmasını sağlıyor.

astondoa-sophye-olanaklariyla-agzinizi-acik-birakacak

Astondoa Süper Yatın Güçlü Performansı

astondoa-super-yatinin-guclu-performansi
Pruva altına gizlenmiş 3 kişilik deniz araçlarına, bir Williams jet motoruna sahip olan ve 8 kişiye unutulmaz bir yolculuk deneyimi yaşatacak olan Sophy süper yatının performans özellikleri de fazlasıyla kayda değerdir. İki adet MTU 16V 2000 M84 motoruyla donatılan Sophy; maksimum 24 notluk hıza ulaşabilirken, 20 notluk seyir hızıyla da yolculuğunu sürdürebiliyor. Astondoa Sophy; geniş bir banyo, yaşam alanı ve eğlence sistemleri ile donatılmış 5 adet rahat kamaralarının yanı sıra, performansıyla da yat severlerin beğenilerini kazanacağa benziyor.

Comments

yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*